Ndriçues mural i jashtëm Eglo 61924 CALPINO PRO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues mural i jashtëm Eglo 61924 CALPINO PRO

Available:Në gjëndje
5,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 61924, pjesë e linjës CALPINO PRO
Ky ndriçues profesional përbëhet nga materiali alumin i derdhur me një ngjyrë antracit.
Eshtë një model modern që i pështatet ambienteve të brendshme si zyra, dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 105
Gjatësia (në mm) 105
Pjesa e zgjatur (në mm) 110

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP54
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X3,3W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 61924, pjesë e linjës CALPINO PRO Ky ndriçues profesional përbëhet nga materiali alumin i derdhur me një ngjyrë antracit. Eshtë një model modern që i pështatet ambienteve të brendshme si zyra, dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 105 Gjatësia (në mm) 105 Pjesa e zgjatur (në mm) 110
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP54
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X3,3W