Ndricues Mural Eglo 61922
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Mural Eglo 61922

Available:Në gjëndje
 • Kategoria:All
6,400 Lek
Image
Secure
Ndricues mural Eglo. Modeli 61922
I peshtashem per ambiente te jashtme.
Ndricuesi ka formen e nje kutie, materiali alumin, njyre gri.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 105
Gjatesia (ne mm): 105
Pjesa e zgjatur (ne mm): 110
 
Numri i llambave dhe fuqia: 2X3.3W
 
Shkalla e sigurise: IP54
Ndricues mural Eglo. Modeli 61922 I peshtashem per ambiente te jashtme. Ndricuesi ka formen e nje kutie, materiali alumin, njyre gri.
Permasat: Lartesia (ne mm): 105 Gjatesia (ne mm): 105 Pjesa e zgjatur (ne mm): 110   Numri i llambave dhe fuqia: 2X3.3W   Shkalla e sigurise: IP54