Ndricues Mural Eglo 39654
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Mural Eglo 39654

Available:Në gjëndje
12,500 Lek
Image
Secure
Ndricues mural Eglo. Modeli 39654
Dizajn modern me ndërthurje të ngjyrave të zezë dhe gold.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme.
Lloji i ndricuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 630
Gjatësia (në mm) 160
Pjesa e zgjatur (në mm) 185
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Shkalla e sigurisë IP20
Ndricues mural Eglo. Modeli 39654 Dizajn modern me ndërthurje të ngjyrave të zezë dhe gold. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme. Lloji i ndricuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 630 Gjatësia (në mm) 160 Pjesa e zgjatur (në mm) 185 Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W Shkalla e sigurisë IP20