Ndricues Mural Eglo 39147
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Mural Eglo 39147

Available:Në gjëndje
20,800 Lek
Image
Secure

Ndricues mural Eglo. Modeli 39147

Ndricuesi është në formë shine me 4 spote.
Një dizajn i thjeshtë dhe elegant ku ndërthuret ngjyra e zezë me ngjyrën e bronzit.
Ndricimi LED.
Materiali alumin dhe celik.
 
Përmasat:
Gjerësia (në mm): 100
Gjatësia (në mm): 780
Numri i llambave dhe fuqia: 4X5W
 
Shkalla e sigurisë: IP20

Ndricues mural Eglo. Modeli 39147

Ndricuesi është në formë shine me 4 spote. Një dizajn i thjeshtë dhe elegant ku ndërthuret ngjyra e zezë me ngjyrën e bronzit. Ndricimi LED. Materiali alumin dhe celik.   Përmasat: Gjerësia (në mm): 100 Gjatësia (në mm): 780 Numri i llambave dhe fuqia: 4X5W   Shkalla e sigurisë: IP20