Ndricues Mural Eglo 39125
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-18%
Ndricues Mural Eglo 39125
Ndricues Mural Eglo 39125
Ndricues Mural Eglo 39125

Ndricues Mural Eglo 39125

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 6,000 Lek
Image
Secure
Ndricues mural Eglo. Modeli 39125
Një ndricues me dizajn klasik, me ngjyrë të bardhë. 
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali celik.
Ndricimi E14
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 280
Gjatësia (në mm): 320
Pjesa e zgjatur (në mm): 200
 
Numri i llambave dhe fuqia: 2X40W
Ndricues mural Eglo. Modeli 39125 Një ndricues me dizajn klasik, me ngjyrë të bardhë.  I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali celik. Ndricimi E14   Përmasat: Lartësia (në mm): 280 Gjatësia (në mm): 320 Pjesa e zgjatur (në mm): 200   Numri i llambave dhe fuqia: 2X40W