Ndriçues i jashtëm Eglo 13708 RIGA-LED
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 13708 RIGA-LED

Available:Në gjëndje
4,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 89178, pjesë e koleksionit RIGA-LED
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë dhe kontura plastikë në ngjyrën gri si të hirit.
Lloji i ndriçuesit është GU10-LED 4000K (i bardhë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 205
Gjatësia (në mm) 65
Pjesa e zgjatur (në mm) 100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X5W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 89178, pjesë e koleksionit RIGA-LED Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë dhe kontura plastikë në ngjyrën gri si të hirit.
Lloji i ndriçuesit është GU10-LED 4000K (i bardhë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 205 Gjatësia (në mm) 65
Pjesa e zgjatur (në mm) 100

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X5W