Ndricues i Varur Spot Eglo 62514
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Spot Eglo 62514

Available:Në gjëndje
9,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 62514
Ndricuesi eshte tip spot dhe me nje dizajn te thjeshte.
Materiali celik me ngjyre te bardhe.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 2400
Diametri (ne mm): 40
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X6.4W
 
Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 62514 Ndricuesi eshte tip spot dhe me nje dizajn te thjeshte. Materiali celik me ngjyre te bardhe.
Permasat: Lartesia (ne mm): 2400 Diametri (ne mm): 40   Numri i llambave dhe fuqia: 1X6.4W   Shkalla e sigurise: IP20