Ndricues i varur Eglo SARONA 900401
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i varur Eglo SARONA 900401

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900401 pjesë e koleksionit SARONA.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.Përbëhet nga material çeliku në ngjyrë te artë dhe te zezë me kabull te zi . Ndriçoni ambientet tuaja më ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

900401

Familja

SARONA

Klasa e energjise

F

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

4.5W

Numri i llambave

1

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

210

Pesha (ne kg)

1.08
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900401 pjesë e koleksionit SARONA. Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.Përbëhet nga material çeliku në ngjyrë te artë dhe te zezë me kabull te zi . Ndriçoni ambientet tuaja më ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

900401

Familja

SARONA

Klasa e energjise

F

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

4.5W

Numri i llambave

1

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

210

Pesha (ne kg)

1.08