Ndricues i varur EGLO MARIEL 900362
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i varur EGLO MARIEL 900362

Available:Në gjëndje
21,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900362 pjesë e koleksionit MARIEL
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.Përbëhet nga materiali druri dhe çeliku në ngjyrë gri . Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

900362

Familja

MARIEL

Klasa e energjise

E27

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40W

Numri i llambave

3

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjeresia (në mm):

190

Gjatesia (në mm):

 910

Pesha (ne kg)

3.26
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900362 pjesë e koleksionit MARIEL Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.Përbëhet nga materiali druri dhe çeliku në ngjyrë gri . Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

900362

Familja

MARIEL

Klasa e energjise

E27

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40W

Numri i llambave

3

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjeresia (në mm):

190

Gjatesia (në mm):

 910

Pesha (ne kg)

3.26