Ndriçues i varur Eglo MANZANARES 900305
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo MANZANARES 900305

Available:Në gjëndje
11,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900305 pjesë e koleksionit MANZANARES.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.Përbëhet nga material çeliku në ngjyrë te bardhe me kabull te zi dhe detaje gold . Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

900305

Familja

MANZANARES

Klasa e energjise

E27

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40W

Numri i llambave

1

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

225

Pesha (ne kg)

0.95
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900305 pjesë e koleksionit MANZANARES. Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.Përbëhet nga material çeliku në ngjyrë te bardhe me kabull te zi dhe detaje gold . Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

900305

Familja

MANZANARES

Klasa e energjise

E27

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40W

Numri i llambave

1

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

225

Pesha (ne kg)

0.95