Ndricues i Varur Eglo 99695
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 99695

Available:Në gjëndje
7,600 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo. Modeli 99695

Dizajn i këndshëm dhe funksional.
Dshtë i përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme.
Materiali metalik me ngjyrë të bardhë.
Ndricimi E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 325

Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
 
Shkalla e sigurisë: IP20

Ndricues i varur Eglo. Modeli 99695

Dizajn i këndshëm dhe funksional. Dshtë i përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme. Materiali metalik me ngjyrë të bardhë. Ndricimi E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 325
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W   Shkalla e sigurisë: IP20