Ndricues i Varur Eglo 99625
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 99625

Available:Në gjëndje
33,000 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo. Modeli 99625

Nje ndricues modern me nuancat e kafes dhe te zezes. 

I pershtatshem per dhome ndenje.

Materiali metal dhe dru.

Ka burim drite LED te integruar.

 

Permasat:

Lartesia 110cm

Gjeresia 40cm

Gjatesia 101cm

 

Numri i llambave dhe fuqia: 1X15,5W - 2X12,5W
 

Ndricues i varur Eglo. Modeli 99625

Nje ndricues modern me nuancat e kafes dhe te zezes. 

I pershtatshem per dhome ndenje.

Materiali metal dhe dru.

Ka burim drite LED te integruar.

 

Permasat:

Lartesia 110cm

Gjeresia 40cm

Gjatesia 101cm

 

Numri i llambave dhe fuqia: 1X15,5W - 2X12,5W