Ndricues i Varur Eglo 99544
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 99544

Available:Në gjëndje
4,800 Lek
Image
Secure
Ndricues i Varur Eglo. Modeli 99544
Nje ndricues i thjeshte dhe modern me nderthurje te ngjyrave te zeze dhe gri. 
I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme.
Materiali celik dhe koka e ndricuesit terrazzo.
 
Permasat:
Lartesia (ne mm): 1100
Diametri (ne mm): 150
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndricues i Varur Eglo. Modeli 99544 Nje ndricues i thjeshte dhe modern me nderthurje te ngjyrave te zeze dhe gri.  I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme. Materiali celik dhe koka e ndricuesit terrazzo.   Permasat: Lartesia (ne mm): 1100 Diametri (ne mm): 150   Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W