Ndricues i Varur Eglo 99487
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 99487

Available:Në gjëndje
22,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 99487
Nje ndricues modern me ngjyre bronzi. 
I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme.
Materiali celik dhe kokat e ndricuesit pelhure.
 
Permasat:
Lartesia (ne mm): 1100
Gjeresia (ne mm):  155
Gjatesia (ne mm):  1200
 
Numri i llambave dhe fuqia: 5X40W
Ndricues i varur Eglo. Modeli 99487 Nje ndricues modern me ngjyre bronzi.  I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme. Materiali celik dhe kokat e ndricuesit pelhure.   Permasat: Lartesia (ne mm): 1100 Gjeresia (ne mm):  155 Gjatesia (ne mm):  1200   Numri i llambave dhe fuqia: 5X40W