Ndricues i Varur Eglo 98648
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 98648

Available:Në gjëndje
7,500 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 98648
Një ndricues elegant dhe i thjeshtë. Ngjyra e vecantë e qelibarit e bën edhe më të bukur këtë ndricues.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Ndricimi E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 200
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 98648 Një ndricues elegant dhe i thjeshtë. Ngjyra e vecantë e qelibarit e bën edhe më të bukur këtë ndricues. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Ndricimi E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 200   Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W Shkalla e sigurisë: IP20