Ndricues i Varur Eglo 98492
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 98492

Available:Në gjëndje
19,000 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 98492
Nje ndricues modern me ngjyre te zeze. 
I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme.
Materiali alumin dhe celik.
Ndricimi LED.
 
Permasat:
Lartesia (ne mm): 1100
Gjeresia (ne mm):  85
Gjatesia (ne mm): 1160
 
Numri i llambave dhe fuqia: 2X13,5W
Ndricues i varur Eglo. Modeli 98492 Nje ndricues modern me ngjyre te zeze.  I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme. Materiali alumin dhe celik. Ndricimi LED.   Permasat: Lartesia (ne mm): 1100 Gjeresia (ne mm):  85 Gjatesia (ne mm): 1160   Numri i llambave dhe fuqia: 2X13,5W