Ndricues i Varur Eglo 97855
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 97855

Available:Në gjëndje
15,500 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 97855
Me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali çelik, me ngjyrë të bardhë.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 1100
Diametri (ne mm): 400

Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndricues i varur Eglo. Modeli 97855 Me një dizajn të thjeshtë dhe elegant. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali çelik, me ngjyrë të bardhë.
Permasat: Lartesia (ne mm): 1100 Diametri (ne mm): 400
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W