Ndriçues i varur Eglo 97087 Comba-C
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-78%
Ndriçues i varur Eglo 97087 Comba-C

Ndriçues i varur Eglo 97087 Comba-C

Available:Në gjëndje
5,500 Lek 25,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 97087 pjesë e koleksionit Comba-C
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë dhe kontura plastike
Lloji i ndriçuesit LED
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 97087 pjesë e koleksionit Comba-C
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë dhe kontura plastike
Lloji i ndriçuesit LED