Ndriçues i varur Eglo 96956 Artana
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 96956 Artana

Available:Në gjëndje
2,990 Lek 5,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96956 pjesë e koleksionit Artana 
Një ndriçues me temë Vitage me dizajn mjaftë të veçantë dhe shumë të bukur.
Ndriçuesi është prej çeliku dhe pjesa e kokës së ndriçuesit është me shirita druri. Ky material është e veçanta e këtij ndriçuesi duke e bërë atë rezisten dhe mjaftë të mirë.
Dizajni me shirita dhe kur llamba është e ndezur, abazhuri me shirita krijon një kombinim magjepsës të dritës dhe hijes.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si kuzhinë, dhomë ndenje apo dhomë gjumi.

Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 480

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96956 pjesë e koleksionit Artana  Një ndriçues me temë Vitage me dizajn mjaftë të veçantë dhe shumë të bukur. Ndriçuesi është prej çeliku dhe pjesa e kokës së ndriçuesit është me shirita druri. Ky material është e veçanta e këtij ndriçuesi duke e bërë atë rezisten dhe mjaftë të mirë. Dizajni me shirita dhe kur llamba është e ndezur, abazhuri me shirita krijon një kombinim magjepsës të dritës dhe hijes.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si kuzhinë, dhomë ndenje apo dhomë gjumi.

Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 480
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W