Ndriçues i varur Eglo 96863 Manresa
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-71%
Ndriçues i varur Eglo 96863 Manresa
Ndriçues i varur Eglo 96863 Manresa
Ndriçues i varur Eglo 96863 Manresa

Ndriçues i varur Eglo 96863 Manresa

Available:Në gjëndje
6,900 Lek 24,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96863 pjesë e koleksionit Manresa
Eshtë një ndriçues modern, i bërë prej materialit cilësor të çelikut dhe ngjyrë sateni që do t'i japë dhomës stil dhe rafinim në harmoni me tendencat aktuale.
Rekomandohet për sallon, dhomë gjumi, zyrë, korridor, dhomë për fëmijë/adoleshent.
Ky ndriçues është i pajisur me llamba LED të integruara (A ++, A +, A) me nuanca të ngjyrës së bardhë të ngrohtë 3000K, ndriçues 2200 Lm. 
Montohet direkt në tavan me vida dhe pllakë montimi.
 
Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 220
Gjatësia (në mm) 680
 
Informacione teknike 
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 19W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96863 pjesë e koleksionit Manresa Eshtë një ndriçues modern, i bërë prej materialit cilësor të çelikut dhe ngjyrë sateni që do t'i japë dhomës stil dhe rafinim në harmoni me tendencat aktuale. Rekomandohet për sallon, dhomë gjumi, zyrë, korridor, dhomë për fëmijë/adoleshent. Ky ndriçues është i pajisur me llamba LED të integruara (A ++, A +, A) me nuanca të ngjyrës së bardhë të ngrohtë 3000K, ndriçues 2200 Lm.  Montohet direkt në tavan me vida dhe pllakë montimi.   Përmasat Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 220 Gjatësia (në mm) 680  
Informacione teknike 
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 19W