Ndricues i Varur Eglo 96072
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 96072

Available:Në gjëndje
7,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 96072
Nje dizajn i thjeshte dhe klasik.
Do te jete perfekt per ndricimin e ambienteve të brendshme.
E vecanta e këtij ndricuesi është pjesa e zgjatimit deri në 1100 mm.
Koka e ndricuesit është qelq, me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndricuesit E27

Permasat:
Lartesia (ne mm): 1100
Diametri (në mm): 415

Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W

Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 96072 Nje dizajn i thjeshte dhe klasik. Do te jete perfekt per ndricimin e ambienteve të brendshme. E vecanta e këtij ndricuesi është pjesa e zgjatimit deri në 1100 mm.
Koka e ndricuesit është qelq, me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndricuesit E27
Permasat: Lartesia (ne mm): 1100 Diametri (në mm): 415
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Shkalla e sigurise: IP20