Ndricues i Varur Eglo 94353
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 94353

Available:Në gjëndje
7,100 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 94353
Nje stil i thjeshte dhe modern.
I pershtatshem per ambiente te brendsheme.
Material celiku, ngjyre gri.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 1100
Diametri (ne mm): 275
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
 
Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 94353 Nje stil i thjeshte dhe modern. I pershtatshem per ambiente te brendsheme. Material celiku, ngjyre gri.
Permasat: Lartesia (ne mm): 1100 Diametri (ne mm): 275   Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W   Shkalla e sigurise: IP20