Ndricues i Varur Eglo 94191
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 94191

Available:Në gjëndje
8,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 94191
Dizajn i thjeshte, me nje stil vintage.
i pershtatshem per ambiente te brendshme.
Meteriali celik, perfshire edhe kokat e ndricuesit.
 
Permasat:
Lartesia (ne mm): 1100
Gjatesia (ne mm): 310
 
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W

Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 94191 Dizajn i thjeshte, me nje stil vintage. i pershtatshem per ambiente te brendshme. Meteriali celik, perfshire edhe kokat e ndricuesit.
  Permasat: Lartesia (ne mm): 1100 Gjatesia (ne mm): 310   Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W
Shkalla e sigurise: IP20