Ndricues i Varur Eglo 94187
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 94187

Available:Në gjëndje
2,200 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 94187
Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern me 1 llampë për ndricim.
Eshtë ideale për tu montuar në cdo kuzhinë apo hapësirë ndenjeje.
Materiali celik me ngjyrë të zezë.
Lloji i ndricuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 175

Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (Llampa nuk përfshihet në paketim)
 
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 94187
Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern me 1 llampë për ndricim. Eshtë ideale për tu montuar në cdo kuzhinë apo hapësirë ndenjeje. Materiali celik me ngjyrë të zezë. Lloji i ndricuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 175
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (Llampa nuk përfshihet në paketim)   Shkalla e sigurisë: IP20