Ndriçues i varur Eglo 94142 JUNIOR 3
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-48%
Ndriçues i varur Eglo 94142 JUNIOR 3
Ndriçues i varur Eglo 94142 JUNIOR 3
Ndriçues i varur Eglo 94142 JUNIOR 3

Ndriçues i varur Eglo 94142 JUNIOR 3

Available:Në gjëndje
1,990 Lek 3,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo 94142 Junior 3
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe dhomes se femijeve .
 • Ndricues i varur Eglo 94142 Junior 3 Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Materiali i ndriçuesit është plastikë me ngjyrë të bardhë ndërsa materiali i xhamit është prej druri me ngjyrë të verdhë.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

94142

Familja

JUNIOR 3

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali

Plastike e bardhe / Kontur druri i verdhe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

380
Ndricues i varur Eglo 94142 Junior 3
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe dhomes se femijeve .
 • Ndricues i varur Eglo 94142 Junior 3 Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Materiali i ndriçuesit është plastikë me ngjyrë të bardhë ndërsa materiali i xhamit është prej druri me ngjyrë të verdhë.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

94142

Familja

JUNIOR 3

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali

Plastike e bardhe / Kontur druri i verdhe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

380