Ndricues i Varur Eglo 900472
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 900472

Available:Në gjëndje
25,000 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 900472.
Dizajn modern i cili është një plotësues i mrë i arredimit të shtëpisë suaj.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme.
Materiali alumin, celik, me ngjyrë të zezë.
Ndricimi është LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).
Lumen 4800
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1500
Diametri (në mm): 550

 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X37W
 
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 900472. Dizajn modern i cili është një plotësues i mrë i arredimit të shtëpisë suaj. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme. Materiali alumin, celik, me ngjyrë të zezë. Ndricimi është LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen 4800   Përmasat: Lartësia (në mm): 1500 Diametri (në mm): 550
  Numri i llambave dhe fuqia: 1X37W   Shkalla e sigurisë: IP20