Ndriçues i varur Eglo 900162 Sabinar
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 900162 Sabinar

Available:Në gjëndje
10,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900162 i koleksionit Sabinar. 
Mund të themi me plotë bindje që ky është nga ndriçuesit më të veçantë të këtij koleksioni. Ky ndriçues është ideal dhe përshtatet për çdo ambient zyre sallon shtëpie apo dhe çdo ambient të brendshëm që ju dëshironi ta vendosni. Me një pamje unike, të bukur që i jep gjallëri ambientit tuaj.  Materiali përbërës është prej çeliku ose druri, në ngjyrat të zezë dhe kafe.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 280

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900162 i koleksionit Sabinar. 
Mund të themi me plotë bindje që ky është nga ndriçuesit më të veçantë të këtij koleksioni. Ky ndriçues është ideal dhe përshtatet për çdo ambient zyre sallon shtëpie apo dhe çdo ambient të brendshëm që ju dëshironi ta vendosni. Me një pamje unike, të bukur që i jep gjallëri ambientit tuaj.  Materiali përbërës është prej çeliku ose druri, në ngjyrat të zezë dhe kafe.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 280

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X40W