Ndriçues i varur Eglo 900161 Sabinar
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 900161 Sabinar

Available:Në gjëndje
8,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900161 i koleksionit Sabinar. 
Një nga ndriçuesit më të veçantë të këtij koleksioni. Ky ndriçues është ideal dhe përshtatet për çdo ambient zyre apo sallon shtëpie. Me një pamje unike, të bukur që i jep gjallëri ambientit tuaj.  Materiali përbërës është prej çeliku ose druri, në ngjyrat të zezë dhe kafe.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 180

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900161 i koleksionit Sabinar. 
Një nga ndriçuesit më të veçantë të këtij koleksioni. Ky ndriçues është ideal dhe përshtatet për çdo ambient zyre apo sallon shtëpie. Me një pamje unike, të bukur që i jep gjallëri ambientit tuaj.  Materiali përbërës është prej çeliku ose druri, në ngjyrat të zezë dhe kafe.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 180

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X40W