Ndriçues i varur Eglo 82785
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 82785

Available:Në gjëndje
3,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 82785
Një dizajn i thjeshtë dhe klasik.
Do të jetë perfekte për ndricimin e ambienteve të brendshme.
Koka e ndriçuesit është qelq, me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (ne mm): 1100
Diametri (në mm): 350

Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 82785 Një dizajn i thjeshtë dhe klasik. Do të jetë perfekte për ndricimin e ambienteve të brendshme. Koka e ndriçuesit është qelq, me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (ne mm): 1100 Diametri (në mm): 350

Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W Shkalla e sigurisë: IP20