Ndricues i Varur Eglo 64893
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 64893

Available:Në gjëndje
5,600 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 64893
Nje dizajn i thjeshte dhe modern, per te plotesuar ate cka i mungon arredimit te shtepise suaj.
I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme.
Materiali celik me nderthurje te ngjyrave te zeze dhe gold.
Ndricimi GU10
 
Permasat:
Lartesia (ne mm): 390
Diametri (ne mm): 60
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X35W
 
Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 64893 Nje dizajn i thjeshte dhe modern, per te plotesuar ate cka i mungon arredimit te shtepise suaj. I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme. Materiali celik me nderthurje te ngjyrave te zeze dhe gold. Ndricimi GU10   Permasat: Lartesia (ne mm): 390 Diametri (ne mm): 60   Numri i llambave dhe fuqia: 1X35W   Shkalla e sigurise: IP20