Ndriçues i varur Eglo 64307 Pastrengo 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 64307 Pastrengo 2

Available:Në gjëndje
75,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 64307 pjesë e linjës Pastrengo 2
Një ndriçues i thjeshtë dhe modern. 
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendëshme.
Ndriçimi LED, 4000K (i bardhë).
Materiali çelik dhe plastikë, me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 3080
Gjerësia (në mm) 80
Diametri (në mm) 1100

Informacionet teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 75W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 64307 pjesë e linjës Pastrengo 2 Një ndriçues i thjeshtë dhe modern.  I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendëshme. Ndriçimi LED, 4000K (i bardhë). Materiali çelik dhe plastikë, me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm) 3080 Gjerësia (në mm) 80 Diametri (në mm) 1100
Informacionet teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20  Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 75W