Ndricues i Varur Eglo 63013
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 63013

Available:Në gjëndje
18,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 63013
Nje dizajn i vecante dhe modern, per te plotesuar ate cka i mungon arredimit te shtepise suaj.
I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme.
Materiali celik, ngjyre e zeze.
Ndricimi E27
 
Permasat:
Lartesia (ne mm): 350
Diametri (ne mm): 450
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
 
Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 63013 Nje dizajn i vecante dhe modern, per te plotesuar ate cka i mungon arredimit te shtepise suaj. I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme. Materiali celik, ngjyre e zeze. Ndricimi E27   Permasat: Lartesia (ne mm): 350 Diametri (ne mm): 450   Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W   Shkalla e sigurise: IP20