Ndriçues i varur Eglo 63008 Tabas
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 63008 Tabas

Available:Në gjëndje
12,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 63008 pjesë e koleksionit Tabas
Një ndriçues me temë vintage dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern me 1 llambë për ndriçim. Ka formën e një kafazi në të cilin vendoset llamba. I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të brendshme si sallone, kuzhina, dhoma ndenje etj.
Materiali tepër cilësor çeliku, në ngjyrë të zezë.
 
Përmasat
Lartësia (në mm): 320
Diametri (në mm): 580

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 63008 pjesë e koleksionit Tabas
Një ndriçues me temë vintage dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern me 1 llambë për ndriçim. Ka formën e një kafazi në të cilin vendoset llamba. I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të brendshme si sallone, kuzhina, dhoma ndenje etj. Materiali tepër cilësor çeliku, në ngjyrë të zezë.   Përmasat Lartësia (në mm): 320 Diametri (në mm): 580
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W