Ndriçues i varur Eglo 62926 Makkah
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 62926 Makkah

Available:Në gjëndje
13,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 62926 pjesë e koleksionit Makkah.
Një ndriçues me pamje shumë të bukur. Dizajni i vecantë dhe modern, i duhuri për ti dhënë shtëpisë suaj një pamje magjepsëse dhe tepër unike. I përshtatshëm për të dekoruar sallonin tuaj apo dhe dhomën e gjumit. Me material cilësor çeliku në ngjyrë të zezë.

Përmasat
Lartësia (në mm): 550
Diametri (në mm): 420
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndricues i varur Eglo. Modeli 62926 pjesë e koleksionit Makkah. Një ndriçues me pamje shumë të bukur. Dizajni i vecantë dhe modern, i duhuri për ti dhënë shtëpisë suaj një pamje magjepsëse dhe tepër unike. I përshtatshëm për të dekoruar sallonin tuaj apo dhe dhomën e gjumit. Me material cilësor çeliku në ngjyrë të zezë.
Përmasat
Lartësia (në mm): 550 Diametri (në mm): 420  
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W