Ndricues i Varur Eglo 49878
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 49878

Available:Në gjëndje
15,400 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 49878
Stil retro, me një dizajn në formën e kafazit, duke e bërë të vacantë arredimin e shtëpisë suaj.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali celik me ndërthurje të ngjyrave të bardhë dhe gold.
Ndricimi E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 310
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
 
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 49878 Stil retro, me një dizajn në formën e kafazit, duke e bërë të vacantë arredimin e shtëpisë suaj. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali celik me ndërthurje të ngjyrave të bardhë dhe gold. Ndricimi E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 310   Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W   Shkalla e sigurisë: IP20