Ndriçues i varur Eglo 49819
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 49819

Available:Në gjëndje
21,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49819
Stil i pagabueshëm skandinav që dallohet nga thjeshtësia, duke ofruar modernizëm në shtëpitë tuaja, hotele, bujtina etj.
Ndriçuesi është në matrialin çelik me ngjyrë në ngjyrë kafe antike dhe bezhë.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 370
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49819 Stil i pagabueshëm skandinav që dallohet nga thjeshtësia, duke ofruar modernizëm në shtëpitë tuaja, hotele, bujtina etj. Ndriçuesi është në matrialin çelik me ngjyrë në ngjyrë kafe antike dhe bezhë. Lloji i ndriçuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 370   Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W Shkalla e sigurisë: IP20