Ndricues i Varur Eglo 49258
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i Varur Eglo 49258

Available:Në gjëndje
 • Kategoria:All
7,300 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli  49258
Ky ndricues përshtatet në mënyrë të përkryer në hapësira moderne, industriale.
Falë mundësisë së rregullimit të lartësisë, mund të përdoren si ndricues mbi tavolinë, banak ose ishull.
Ndricimi E27
 
Pwrmasat:
Lartwsia (nw mm): 1100
Diametri (nw mm): 310
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
 
Shkalla e sigurisw: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli  49258 Ky ndricues përshtatet në mënyrë të përkryer në hapësira moderne, industriale. Falë mundësisë së rregullimit të lartësisë, mund të përdoren si ndricues mbi tavolinë, banak ose ishull. Ndricimi E27   Pwrmasat: Lartwsia (nw mm): 1100 Diametri (nw mm): 310   Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W   Shkalla e sigurisw: IP20