Ndriçues i varur Eglo 43815 Carlton
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43815 Carlton

Available:Në gjëndje
18,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43815, pjesë e koleksionit Carlton.
Kjo pajisje ndriçimi shton një stil retro në çdo dhomë me dizajnin e tij unik.
Ndiçuesi ka formën e një kafazi me ngjyrë gold.
Cilësi e lartë dhe mjaftë rezistente me materialin çelik.
Për të krijuar një shkëlqim dekorativ ju këshillojmë të përdorni një nga llambat me fije antike të stilit vintage për të krijuar një ndjenjë klasike mahnitëse.
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 385
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43815, pjesë e koleksionit Carlton. Kjo pajisje ndriçimi shton një stil retro në çdo dhomë me dizajnin e tij unik. Ndiçuesi ka formën e një kafazi me ngjyrë gold. Cilësi e lartë dhe mjaftë rezistente me materialin çelik. Për të krijuar një shkëlqim dekorativ ju këshillojmë të përdorni një nga llambat me fije antike të stilit vintage për të krijuar një ndjenjë klasike mahnitëse. Lloji i ndriçuesit E27 
Përmasat Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 385   Informacione teknike Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W