Ndricues i Varur Eglo 43562
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 43562

Available:Në gjëndje
22,200 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 43562
Ky ndricues do të jetë krahu juaj i zgjatur.
Falë disa nyjeve, mund të rregullohet dhe drejtohet pikërisht aty ku nevojitet drita.
Kokat individuale mund të jenë deri në 2 metra larg njëra-tjetrës.
Është i përshtatshm për ambiente të ndryshme të brendshme si edhe zyra e dhoma studimi.
Ndricimi E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1325
Gjërësia (në mm): 1980 
Numri i llambave dhe fuqia: 2X28W
 
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 43562 Ky ndricues do të jetë krahu juaj i zgjatur. Falë disa nyjeve, mund të rregullohet dhe drejtohet pikërisht aty ku nevojitet drita. Kokat individuale mund të jenë deri në 2 metra larg njëra-tjetrës. Është i përshtatshm për ambiente të ndryshme të brendshme si edhe zyra e dhoma studimi. Ndricimi E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 1325 Gjërësia (në mm): 1980  Numri i llambave dhe fuqia: 2X28W   Shkalla e sigurisë: IP20