Ndricues i Varur Eglo 43231
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 43231

Available:Në gjëndje
9,500 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 43231
Një ndricues i vecantë i stilit vintage, i krijuar me dru bambuje, në formën e një kafazi.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Ndricimi E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 210
Lartësia e kanopit (në mm): 25
Diametri i kanopes (në mm): 105
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W
 
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 43231 Një ndricues i vecantë i stilit vintage, i krijuar me dru bambuje, në formën e një kafazi. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Ndricimi E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 210 Lartësia e kanopit (në mm): 25 Diametri i kanopes (në mm): 105   Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W   Shkalla e sigurisë: IP20