Ndricues i Varur Eglo 43227
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 43227

Available:Në gjëndje
22,000 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 43227
Dizajn i cili përshtatet më së miri me disa stile arredimi.
Koka e ndricuesit ka formë diamanti dhe është i përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme.
Materiali celik me ngjyrë bronzi.
Ndricimi E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 360
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W
 
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 43227 Dizajn i cili përshtatet më së miri me disa stile arredimi. Koka e ndricuesit ka formë diamanti dhe është i përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme. Materiali celik me ngjyrë bronzi. Ndricimi E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 360   Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W   Shkalla e sigurisë: IP20