Ndriçues i varur Eglo 39952 Arenales
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39952 Arenales

Available:Në gjëndje
11,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39952 pjesë e koleksionit Arenales
Dizajn i thjeshtë dhe elegant, i krijuar në formë perlash për tu përshtatur me thuajse të gjithë ambientet e brendshme. Ndriçimi mjaftë i mirë dhe i qetë dhe dizajni elegant e bëjnë këtë ndriçues të duhurin për dekorimin e ambientit tuaj.
Materiali tepër cilësor i çelikut në ngjyrë bronzi dhe koka e dritës prej qelqi në ngjyrë të bardhë.
Ndricimi E26
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1500
Diametri (në mm): 180

Informacione teknike

Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë)
IP20 Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39952 pjesë e koleksionit Arenales Dizajn i thjeshtë dhe elegant, i krijuar në formë perlash për tu përshtatur me thuajse të gjithë ambientet e brendshme. Ndriçimi mjaftë i mirë dhe i qetë dhe dizajni elegant e bëjnë këtë ndriçues të duhurin për dekorimin e ambientit tuaj. Materiali tepër cilësor i çelikut në ngjyrë bronzi dhe koka e dritës prej qelqi në ngjyrë të bardhë. Ndricimi E26   Përmasat: Lartësia (në mm): 1500 Diametri (në mm): 180
Informacione teknike

Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë)
IP20 Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W