Ndriçues i varur Eglo 39915 Lindoza
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39915 Lindoza

Available:Në gjëndje
49,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39915 pjesë e koleksionit Lindoza. Një ndriçues modern i krijuar me thjeshtësi dhe elegancë për ti dhënë një pamje unike dhe shumë të veçantë. 
Është i përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të brendshme. 
Materiali tepër cilësor çelik dhe plastikë, në ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).

Përmasat
Lartësia (në mm): 1400
Gjerësia (në mm): 410
Gjatësia (në mm): 1285

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 6X8.4W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39915 pjesë e koleksionit Lindoza. Një ndriçues modern i krijuar me thjeshtësi dhe elegancë për ti dhënë një pamje unike dhe shumë të veçantë.  Është i përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të brendshme. 
Materiali tepër cilësor çelik dhe plastikë, në ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).
Përmasat Lartësia (në mm): 1400 Gjerësia (në mm): 410 Gjatësia (në mm): 1285

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 6X8.4W