Ndricues i Varur Eglo 39911
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 39911

Available:Në gjëndje
12,000 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 39911
Dizajn i thjeshtë minimalist.
I pështatshëm për ambiente të brendshme.
Koka e ndricuesit është material druri.
Lloji i ndricuesit GU10-LED
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 250

Numri i llambave dhe fuqia: 1X4.6W
 
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndricues i varur Eglo. Modeli 39911
Dizajn i thjeshtë minimalist. I pështatshëm për ambiente të brendshme. Koka e ndricuesit është material druri. Lloji i ndricuesit GU10-LED   Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 250
Numri i llambave dhe fuqia: 1X4.6W   Shkalla e sigurisë: IP20