Ndriçues i varur Eglo 39606 Fenoullet 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 39606 Fenoullet 1

Available:Në gjëndje
140,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39606 pjesë e koleksionit Fenoullet 1. Një ndriçues i familjes së llambadarëve me një dizanj klasik dhe elegant, i dekoruar nga krestale të vogla transparente për ti dhënë kështu një pamje madhështore tepër të rafinuar.
I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve te ndryshme te bendshme si sallone, dhoma ndenje, dhoma pritje etj.
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë dhe gold.
Ndricimi E14

Përmasat
Lartësia (në mm): 1210
Diametri (në mm): 735

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 9X25W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39606 pjesë e koleksionit Fenoullet 1. Një ndriçues i familjes së llambadarëve me një dizanj klasik dhe elegant, i dekoruar nga krestale të vogla transparente për ti dhënë kështu një pamje madhështore tepër të rafinuar. I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve te ndryshme te bendshme si sallone, dhoma ndenje, dhoma pritje etj.
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë dhe gold. Ndricimi E14

Përmasat Lartësia (në mm): 1210 Diametri (në mm): 735

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 9X25W