Ndricues i Varur Eglo 39485
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 39485

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 39485
Një ndricues modern me ngjyrë të zezë. 
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali celik.
Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1500
Gjerësia (në mm):  95
Gjatësia (në mm): 1590
 
Numri i llambave dhe fuqia: 2X7.75W, 1X30.5W
Ndricues i varur Eglo. Modeli 39485 Një ndricues modern me ngjyrë të zezë.  I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali celik. Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).   Përmasat: Lartësia (në mm): 1500 Gjerësia (në mm):  95 Gjatësia (në mm): 1590   Numri i llambave dhe fuqia: 2X7.75W, 1X30.5W