Ndriçues i varur Eglo 390177
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 390177

Available:Në gjëndje
29,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390177
Një dizajn i veçantë dhe modern, për të plotësuar atë çka i mungon arredimit të shtëpisë suaj.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme si dhomë ndenje, gjumi etj.
Materiali çelik, dhe kokat e ndriçuesit ne formë globesh me ngjyrë të bardhë prej xhami opla-mat.
Lloji i ndriçuesit E14
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 195
Gjatësia (në mm) 635
 
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W (llambat nuk pëfshihen në paketim)
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390177
Një dizajn i veçantë dhe modern, për të plotësuar atë çka i mungon arredimit të shtëpisë suaj. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme si dhomë ndenje, gjumi etj. Materiali çelik, dhe kokat e ndriçuesit ne formë globesh me ngjyrë të bardhë prej xhami opla-mat. Lloji i ndriçuesit E14   Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 195 Gjatësia (në mm) 635   Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W (llambat nuk pëfshihen në paketim) Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20