Ndriçues i varur Eglo 390053 Bruscoli
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 390053 Bruscoli

Available:Në gjëndje
66,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390053 pjesë e koleksionit Bruscoli
I krijuar me një dizajn modern dhe mjaftë të veçantë. Ndriçues me një pamje shumë të bukur dhe ideal për të dekoruar ambientin tuaj. I përshtatshëm për ambiente të brendshme si sallone, zyra, salla, dhoma pritje, dhoma ndenje etj.
Materiali cilësor i celikut në ngjyrë të zezë
Ndriçuesi LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 600

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia (1) 3X8W
Numri i llambave dhe fuqia (2) 3X8,5W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390053 pjesë e koleksionit Bruscoli
I krijuar me një dizajn modern dhe mjaftë të veçantë. Ndriçues me një pamje shumë të bukur dhe ideal për të dekoruar ambientin tuaj. I përshtatshëm për ambiente të brendshme si sallone, zyra, salla, dhoma pritje, dhoma ndenje etj.
Materiali cilësor i celikut në ngjyrë të zezë
Ndriçuesi LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 600

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia (1) 3X8W
Numri i llambave dhe fuqia (2) 3X8,5W