Ndriçues i varur Eglo 33032 Redditch
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-79%
Ndriçues i varur Eglo 33032 Redditch
Ndriçues i varur Eglo 33032 Redditch
Ndriçues i varur Eglo 33032 Redditch

Ndriçues i varur Eglo 33032 Redditch

Available:Out of Stock
4,400 Lek 21,000 Lek
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 33032 pjesë e koleksionit Redditch.
Me temë vintage një ndriçues i krijuar me një dizajn të veçantë dhe të thjeshtë por shumë të bukur. Për ti dhënë ambientit tuaj një pamje unike
I formuar nga materiali cilësor i çelikut dhe i ndrurit në ngjyrat kafe dhe të bardhë si të gëlqeres.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 395
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 33032 pjesë e koleksionit Redditch.
Me temë vintage një ndriçues i krijuar me një dizajn të veçantë dhe të thjeshtë por shumë të bukur. Për ti dhënë ambientit tuaj një pamje unike
I formuar nga materiali cilësor i çelikut dhe i ndrurit në ngjyrat kafe dhe të bardhë si të gëlqeres. Lloji i ndriçuesit E27   Përmasat Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 395  
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W