Ndricues i Varur Eglo 22272
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Varur Eglo 22272

Available:Në gjëndje
3,900 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo. Modeli 22272

Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern me 1 sferë të bardhë.
E përshtatshme për tu montuar në dhomat e ngrënies, të ndenjes etj.
Materiali celik dhe koka e ndricuesit qelq opal me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndricuesit E14
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1500
Diametri (në mm): 150

Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (Llampa nuk përfshihet në paketim)
 
Shkalla e sigurisë: IP20

Ndricues i varur Eglo. Modeli 22272

Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern me 1 sferë të bardhë. E përshtatshme për tu montuar në dhomat e ngrënies, të ndenjes etj. Materiali celik dhe koka e ndricuesit qelq opal me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndricuesit E14   Përmasat: Lartësia (në mm): 1500 Diametri (në mm): 150
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (Llampa nuk përfshihet në paketim)   Shkalla e sigurisë: IP20